Holleeder is een vrij man. Peter Rudolf de Vries had vanmiddag een ontmoeting met hem in het Ketelhuis waar Holleeder naar de film was geweest. De Vries: “Holleeder is erg veranderd. Hij was stiller dan normaal. Afwezig bijna. Hij gaf me hand zo slap als een washand. Toen ik vroeg hoe hij zijn tijd in detentie had ervaren, sprak hij over een ‘zeer indrukwekkende ervaring, vol humor, spanning en vaart.’ Maar vooral humor. Dat benadrukte hij nog een paar keer. Toen hij over Willy Wartaal begon, dacht ik dat hij gek was geworden. Het kan ook zijn dat hij het over de film had. Hij was naar Blackout geweest, vertelde Moszkowicz me later.”
Hij valt met zijn neus in de boter, onze Willem.
Schrijf die Neus maar met hoofdletter.
Ik kijk wel uit, meneer Molovich. Ik kijk wel uit.
Niet erg origineel. Had er meer van verwacht. De zusjes Schuurman werken op m’n zenuwen. Meneer Toonen had voor mij liever de zusters van Houten kunnen casten. Maar fam first. Ik zie veeeeels teveel wanna be Ritchie/Tarantino in deze film. Waarom moeten we iets proberen wat niet van ons is. Ik denk niet dat de film volle zalen zal trekken. Waar ik met echt aan erger is het tof/grappig willen zijn. Slecht acteerwerk en de rommelige montage. Ik snap de recenties niet, misschien een zwark Hart voor de maker maar deze film was het mijn geld niet waard. thumbs down!!!!
Helemaal mee eens. Had er meer van verwacht. Van de 5 sterren zou ik er 2 geven.
ik trok het wanna be gedoe niet meer en liep na 40min de film weer uit. Wat een slap aftreksel. VETHARD is amusanter en beter. Niet echt onder de indruk hiervan en ik snap de recenties niet. Deze film is een aftreksel.
mee eens…..niet zo toppie deze kino.
Ik wil mijn geld terug. Was grof, vies en een tegenvaller ten top!!!!!!
Deze man heeft geen goede smaak.
Holleeder staat bekend om zijn uitstekende filmsmaak.
@Mellerun is toevallig wel de enige BN-er (nou ja… in sommige kringen dan toch zeker) die mij volgt op Twitter. Dus wat ie ook doet, het is altijd, ongezien gewoon helemaal top. By the way, ik hoor dat BlackOut volgende week aan Les Champs Elysees in premiere gaat. Kan ik al vast een jurk gaan uitkiezen @mellerun?
Heb je dat al op Twitter gevraagd? Want het behaagt @mellerun maar heel zelden om helemaal naar hier af te reizen.
Spatjes dus toch. Had ik niet gedacht. Nou, ik zal ‘m eens een @ sturen.
Copycat!!!! Echt weer iets voor Nederland. Oorlogsdrama of afkijken is het enige wat we hier kunnen. Schande.